Jak zpříjemnit dnešnímu studentovi učení a bádání? Přeci pokojem, který lahodí oku a zároveň je svým stylem edukační. Poradíme Vám, jak můžete obohatit studenský pokoj a zároveň procvičovat čtení, praktikování pravopisu, řešení matematických problémů nebo se zaměřit na geografii.

Bez ohledu na velikost domácnosti, pravděpodobně po čase nastane problém s úložným prostorem. V dnešním článku Vám nabídneme několik praktických tipů, které pomohou lépe uspořádat úložný prostor v místnosti a zlepší funkčnost vašeho domova.

Při plánování interiéru se nevyplatí zaměřit pouze na novými trendy, než se rozhodnete o novou přestavbu, zjistěte, jak jednotlivé barvy mohou ovlivnit vaší pohodu.

Správný výběr koupelnového nábytku má obrovský význam nejen pro stylovou soudržnost interiéru, ale i pro jeho funkčnost. Poradíme na co dát pozor při výběru před koupí.

Potahové látky určují charakter nábytku a udávají tón celého interiéru. Proto poradíme, jak si ze široké škály materiálů vybrat ten, který je atraktivní a funkční.